ERZET-PODŁOGI – firma założona w roku 1984, dostawca i wykonawca profesjonalnych podłóg sportowych z nawierzchniami drewnianymi oraz syntetycznymi.

  • Wiedza techniczna i doświadczenie.
  • Sprawdzeni instalatorzy, mistrzowie parkieciarscy.
  • Najlepsze materiały od renomowanych producentów.

Nasze umiejętności wysoko ocenił JUNCKERS, światowej klasy producent systemów podłóg sportowych oraz podłóg obiektowych z litego drewna. ERZET – od 2006 roku jest autoryzowanym i bezpośrednim partnerem JUNCKERS INDUSTRIER A/S w Polsce.

Firma ERZET-Podłogi ma w swojej ofercie różne rozwiązania posadzek sportowych. Od najwyższej światowej klasy systemów firmy Junckers z nawierzchniami z litego drewna, obejmujących również podłogi przenośne, poprzez podłogi wielofukcyjne uniwersalne, drewniane z klepką parkietową lub panelem drewnianym trójwarstwowym na ruszcie pojedynczym i podwójnym, do podłóg z nawierzchniami syntetycznymi, jak Mondo, Tarkett i Grabosport.

Masz pytania? Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń 697 902 090

Realizacje

Masz pytania? Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń 697 902 090

Porady

Jak użytkować podłogę sportową?

Zgodnie z instrukcją producenta i wykonawcy. Jeżeli nie ma takiej instrukcji, podłoga jest dziełem przypadku lub wizji dyletanta.

Jak zaprojektować podłogę?

Najlepiej zgodnie z normą EN 14904. Należy wymagać od wykonawcy dostarczenia sprawdzonego i certyfikowanego systemy podłogi sportowej.

Zła i dobra podłoga

Użytkownicy wydają często nieobiektywną opinię o podłodze na podstawie jednostkowych doświadczeń.