O nas

ERZET-PODŁOGI – firma założona w roku 1984, dostawca i wykonawca profesjonalnych podłóg sportowych z nawierzchniami drewnianymi oraz syntetycznymi.

Informacje kontaktowe

 • Adres

  43-300 Bielsko-Biała
  ul. Gazownicza 25
  dojazd na parking od ul. Podwale

 • Telefon

  +48 697 902 090

 • Adres e-mail

  erzet@erzet.pl

© Erzet-Podłogi 2022, All Rights Reserved.

Jak dbać o systemową podłogę sportową z warstwą wierzchnią z litego drewna lakierowanego?

Częstotliwość mycia

To jak często podłoga wymaga zmywania zależy bezpośrednio od częstotliwości i intensywności jej użytkowania. Należy zawsze starać się dopasować wzorce czyszczenia i użytkowania, aby jak najbardziej zminimalizować zużycie wody na podłodze.

Odpowiednie wyposażenie

Mop antystatyczny (np. z mikrowłókna) lub maszyna szorująco-zbierająca wyposażona w odpowiedni pad myjący.

Szkolenie pracowników

Osoby sprzątające zawsze powinny być dokładnie przeszkolone w zakresie odpowiedniej technologii mycia.

Środki czyszczące

Mycie bieżące – Junckers SYLVA SPORT CLEANER

Junckers SYLVA SPORT CLEANER jest uniwersalnym środkiem myjącym przeznaczonym do lakierowanych drewnianych podłóg sportowych.

Junckers SYLVA SPORT CLEANER nie pozostawia filmu na powierzchni w związku z czym jest idealnym środkiem do codziennego i regularnego mycia podłóg. Przy jego użyciu można zmyć normalny brud powstający podczas ćwiczeń na podłogach sportowych.

Trudne zabrudzenia – Junckers SYLVA SPORT DISSOLVER H2O

Junckers SYLVA SPORT DISSOLVER H2O jest skoncentrowanym, lekko zasadowym środkiem na bazie wody do usuwania plam z piłki ręcznej, zadrapań po podeszwach butów czy innych uporczywych zabrudzeń.

Pielęgnacja okresowa – Junckers SYLVA NEUTRALIZER

Junckers SYLVA NEUTRALIZER redukuje śliskie pozostałości powstające po wielokrotnym użyciu środka myjącego. Nie jest wymagane zmywanie wodą po użyciu środka Junckers SYLVA NEUTRALIZER.

Instrukcja mycia

 • Lekko zabrudzona podłoga – Mop do kurzu lub lekko zwilżony mop;
 • Brudna podłoga – Junckers Sylva Sport Cleaner i mocno wyciśnięty mop lub maszyna szorująco-zbierająca do podłóg;
 • Brudna podłoga z żywicą do piłki ręcznej i trudnymi zabrudzeniami – Junckers Sylva Dissolver dodany do wody myjącej w maszynie do podłóg.

Nadmiar wody natychmiast wytrzyj suchą szmatką. Przy użyciu maszyny, zwróć szczególną uwagę na rozlaną wodę podczas obrotu urządzenia. Nigdy nie pozostawiaj wody na powierzchni, ponieważ może ona uszkodzić podłogę i zmniejszyć tarcie, co może skutkować upadkami i obrażeniami.

Formularz kontaktowy

Masz pytania
Napisz do nas!

  Erzet-Podłogi  to firma założona w roku 1984, dostawca i wykonawca profesjonalnych podłóg sportowych z nawierzchniami drewnianymi oraz syntetycznymi.

  Podłogi sportowe

  projekt i wykonanie Interactive Technology